Android
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Kilit Ekranı
Duvar Kağıtları
Room ve Root Dosyaları
Tarih: 11-01-2017, 22:23
ZEDGE Süper Zil Sesleri ve Duvar Kağıtları Uygulaması Apk indir
ZEDGE Süper Zil Sesleri ve Duvar Kağıtları Uygulaması Apk indir

ZENGE zil sesleri ve duvar kağıtları uygulaması Android için geliştirilmiş en iyi zil sesi ve duvar kağıdı uygulamasıdır. Google play markette kullanıcılar arsında en çok beğenilen uygulamalardan biridir. Uygulama içerinde yüzlerce zil sesi ve duvar kağıdı bulunmaktadır. Aklınıza gelebilecek bir çok kategoride zil sesleri ve duvar kağıtları vardır. Mutlaka sizlerin de hoşuna gidecek bir şeyler vardır. Uygulamayı indirip sizlerde telefonunuzu gönlünüze göre şekillendirin!
Devamı
  • Yorumlar: 31
Tarih: 4-01-2017, 09:34
Android Galaxy S7 Duvar Kağıtları Full Apk indir
Orjinal Galaxy S7 Duvar Kağıtları Full Apk indir

Android dünyasının son günlerde en çok sevilen cep telefonlarından birisi olarak karşımıza çıkan Samsung Galaxy S7 nin orjinal tasarımlar altında oluşturulmuş olan duvar kağıdı uygulamasının sizlerin cep telefonlarına yepyeni bir görünüm kazandırması açısından büyük önem taşıyan oldukça üst düzey grafikler ile oluşturulmuş bu duvar kağıtlarına sahip olabilir ve cep telefonlarınıza yepyeni bir tasarım kazandırabilirsiniz. Bu muazzam uygulamayı orjinal tasarımlar altında oluşturulmuş olan bu muhteşem bu uygulama ile beraber cep telefonlarınızı yükleyerek sizlere de cihazınızı Galaxy S7 görünüm karakterlerine sahip yapmayı kesinlikle kaçırmayın.


Devamı
  • Yorumlar: 23
Tarih: 30-12-2016, 10:57
Samsun Galaxy S7 En Güzel Duvar Kağıtları indir
Samsun Galaxy S7 En Güzel Duvar Kağıtları indir

Samsung Galaxy S7 Telefonunuz için en güzel duvar kağıtları burada! Birbirinden güzel duvar kağıtları ile telefonunuzun ekranı çok daha güzel görünecek!
Dosyayı indirdikten sonra dosyayı sıkıştırma programları ile açmanız gerekmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 34
Tarih: 24-12-2016, 14:05
Türk Bayrağı 3d Duvar Kağıdı Apk indir
Türk Bayrağı 3d Duvar Kağıdı Apk indir

Şanlı bayrağımızı telefonunuza duvar kağıdı yapmak için bu uygulamayı indirin
Uygulama içinde birçok duvar kağıdı bulunmaktadır. Hangisini isterseniz onu duvar kağıdı yapabilirsiniz
Devamı
  • Yorumlar: 23
Tarih: 22-12-2016, 13:58
Samsung J7 Duvar Kağıdı indir

Samsung J7 Duvar Kağıdı indir

Samsung J7 telefonunuz için en güzel duvar kağıtları burada! Ekteki dosyayı indirip zip dosyasından çıkarıp telefonunuza atın! Siz de klasik duvar kağıtlarından sıkıldıysanız bu duvar kağıtlarını çok seveceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 10
Tarih: 20-12-2016, 11:25
Yazdırmaya Hazır Yeniyıl Tebrik Kartları Pdf indir
Yazdırmaya Hazır Yeniyıl Tebrik Kartları Pdf indir

Sizin için PDF dokümanı olarak indirebileceğiniz 6 adet birbirinden güzel kart tasarımı hazırladık.

Hangi tasarım? İndirdiğiniz PDF dokümanını yazdırmadan önce hangi tasarımı kullanmak istediğinizi düşünün. Hepsini birden yazdırmak istemiyorsanız, yazdırma ayarlarından istediğiniz tasarımı içeren sayfayı seçebilirsiniz. Seçeceğiniz tasarımın renk yoğunluğuna göre, yazıcınızın kullanacağı mürekkep miktarı değişecektir.

Kağıt seçimi için öneriler: Kartlarınızı yazdırmak için fazla hafif ve ince olacak sıradan bir kağıt tercih etmeyin. Metrekaresi 200 gr. dolaylarında olan daha ağır bir kağıt öneririz.

Yazdırma önerileri: PDF'yi dikey formda ve dokümanın boyutlarını değiştirmeden, yani orijinal boyutunda (%100) yazdırın. Orijinal boyutlarındaki tüm kartlar B6 boyutunda bir zarfa sığacaktır
Devamı
  • Yorumlar: 22