Android
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Kilit Ekranı
Duvar Kağıtları
Room ve Root Dosyaları
Tarih: 10-01-2017, 08:23
Kategori: Oyunlar / Strateji
Last Empire-War Z Oyunu Full Apk indir
Last Empire-War Z Oyunu Full Apk indir

“Last Empire-War Z”, android bir strateji oyunudur. Brad Pitt 'in Başrollünü oynadığı 2013 yapımı Dünya Savaşı Z filminden esinlenerek yapılmış bir oyundur. Evimizi savunmak için hayatta kalanlara yol göstererek zombi ordularına ve diğer düşmanlara karşı mücadele edeceksiniz.
“Last Empire-War Z”de müttefikler ve düşmanlar dünyanın dört tarafından geliyorlar! Elinizde son kalan kaynaklarınız her an diğerleri tarafından yağmalanabilir.
Düşmanlar acımasız ve güçlüdür. Yapabileceğiniz tek iş, hayatta kalmak. Kendinizi güçlendirmek için müttefikler ile bir araya gelip düşmanları yok edin ve tüm dünya sizin olsun. Hayatta kalma veya yağmalama, size bağlı.

Devamı
  • Yorumlar: 7
Tarih: 20-12-2016, 11:02
Kategori: Oyunlar / Strateji
Mobile Strike Strateji Oyunu Apk indir
Mobile Strike Strateji Oyunu Apk indir

Mobile Strike üssünü kurman, aksiyonu kontrol etmen ve savaş alanında düşmanlarına karşı seçkin birliklerini denemeni sağlayan yeni aksiyonlara sahip yıkıcı modern savaş oyunudur! Cephaneliğinde bulunan son teknoloji saldırı araçlarıyla bu küresel MMO oyunu taktik geliştirme ve akıllı savaş yeteneğini sınayacak. En büyük cephanelik değil, en iyi cephanelik önemli olacak! Nasıl bir kahraman olmak istediğini yansıtan bir üs özelleştir. Üssünü korumak için savunma oluştur ya da savaş alanında rakip tanımayan bir cephanelik oluştur! Gerçek bir MMO oyunundan bekleneceği üzere bir ittifaka katılabilir ve çok yönlü bir güç olmanın yararlarını kullanarak aksiyona hükmedip tamamen yeni bir tür aksiyon oyununda Devlet Başkanı olabilirsin!
Devamı
  • Yorumlar: 20
Tarih: 20-12-2016, 10:07
Kategori: Oyunlar / Strateji
Clash of Kings Strateji Oyun Apk indir
Clash of Kings Strateji Oyun Apk indir

Clash of Kings 7 fantastik imparatorluğu kontrol etmek için savaştığınız ve kendi krallığınızı kurduğunuz yeni gerçek zamanlı strateji oyunudur. Eğer PvP oyunlarından yada çok oyunculu oyunlardan hoşlanıyorsanız, bu kendi kalenizi kurduğunuz, ordularınızla savaştığınız ve hayatta kalabilmek için krallığınızı fethetmeniz gereken oyuna bayılacaksınız!
Orduların savaştığı bu oyunu tabletinize yada telefonunuza indirin!
Devamı
  • Yorumlar: 4
Tarih: 19-12-2016, 17:49
Kategori: Oyunlar / Strateji
Clash Royale Oyun Apk indir
Clash Royale Oyun Apk indir
Clash of Clans oynayıp sevdiyseniz bu strateji oyunu da tam size göre ! Aynı firmanın yayınladığı bu oyunda farklı karakter ile farklı görevler sizleri bekliyor! Farklı bir Clash of Clans deneyimi yaşamak istiyorsanız oyunu indirip oynamaya başlayabilirsiniz!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-12-2016, 21:34
Kategori: Oyunlar / Strateji
Clash of Clans Oyun Apk indir
Clash of Clans Oyun Apk indir

En Ünlü Android Strateji oyunu ! Uygulamayı indir telefonuna kur oynamaya başla!
* Köyünü geliştir ve yenilmez bir kaleye çevir
* Barbarlar, Okçular, Yaban Domuzu Binicileri, Büyücüler ve Ejderhalardan kurulu muhteşem bir ordu kur
* Tüm dünyadan oyunculara karşı oyna ve Ödüllerini ele geçir

Devamı
  • Yorumlar: 2