Android
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Kilit Ekranı
Duvar Kağıtları
Room ve Root Dosyaları
Tarih: 29-12-2016, 16:28
Samsung S3 İ9300 Android 7 Nougat Rom indir
Samsung S3 İ9300 Android 7 Nougat Rom indir

Galaxy S3 CM14.1 (CyanogenMod 14.1) Nougat 7.1 ROM telefonuzu adroidin en son sürümüne yükseltir. Telefonunuza TWRP recovery kurarak recovery üzerinden sd kartınıza attığınız ROM dosyasını install SD card seçeneğinden telefonunuza yükleyebilirsiniz. Yükleme sonrası tüm dosyalarınız gideceği için yükleme öncesi sisteminizi ve dosyalarınızı yedeklemeniz tavsiye edilir. Yüklemeyi yaptıktan sonra recovery menüyü açıp telefonunuzu WİPE yani fabrika ayarlarına döndürmeniz tavsiye edilir.
Devamı
  • Yorumlar: 29
Tarih: 22-12-2016, 19:39
Samsung J5 Root Twrp Yükleme
Samsung J5 Root Twrp Yükleme

Samsung J5 cihazınızı Rootlamak ve Twrp Recovery yüklemek isterseniz tüm gerekli dosyalar burada! Öncelikle bilgisayarınıza Samsung Telefonunuzun Driver yüklüyorsunuz. Daha Sonra Odin programını açarak Telefonunuzu DOWNLOAD Moduna getiriyorsunuz( HOME+SES KISMA+POWER Tuşu aynı anda basıyorsunuz.)
Telefonunuzu Download moduna getirip telefonu PCye bağlıyoruz. ODİN telefonunuz gördüğünde AP sekmesinden Zip dosyasından çıkardığımız Twrp.tar dosyasını seçerek start düğmesine basıyoruz. Odin de PASS yazdığında Twrp Recovery yüklenmiş oluyor.
Devamı
  • Yorumlar: 33
Tarih: 20-12-2016, 11:13
Samsung Galaxy J5 SM-J500G Türkçe Rom indir
Samsung Galaxy J5 SM-J500G Türkçe Rom indir

Samsung Galaxy J5 SM-J500G modeli için internet üzerinden arandığında orijinal sitesinde Türkçe dil destekli rom bulunmamaktadır. Bu rom ile telefonunuz tamamen Türkçe olmaktadır. Ayrıca Rom Rootlu olup tekrar rootlamanıza gerek yoktur. Root sayesinde telefonunuzun hafıza sorununu giderebilirsiniz. Rom kurulumu yapıldıktan sonra telefon Knox uygulaması sebebiyle bazen güvenlik bildirimi vermektedir bunu sebebi Romun rootlu olmasıdır. Gelen bildirimi SuperSu root Uygulaması üzerinden Knox uygulamasını devredışı bırakarak tamamen engelleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 29