Android
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Kilit Ekranı
Duvar Kağıtları
Room ve Root Dosyaları
Tarih: 12-01-2017, 16:30
Instagram Messenger Arkadaş Bulma ve Sohbet Uygulaması Full Apk indir
Instagram Messenger Arkadaş Bulma ve Sohbet Uygulaması Full Apk indir,

İnstagram Mesenger sayesinde yakındaki kullanıcılarla ve Instagram'da beğendiğiniz herhangi bir kişiyle özel görüşmek için bağlantı kurabilirsiniz!
Instagram'da yorum yazmaya utanıyor musunuz? Artık bu Messenger uygulaması ile fotoğraflarından etkilendiğiniz bir Instagram kullanıcısıyla tamamen özel bir görüşme yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. İnstagram hesabınıza bağlanmanıza gerek kalmadan messengeri kullanabilirsiniz.

Devamı
 • Yorumlar: 24
Tarih: 11-01-2017, 15:27
Azar-Görüntülü Sohbet ve Arkadaş Bulma Uygulaması Full Apk indir


Dünyanın dört bir tarafından yeni insanlarla tanışmak ve yeni arkadaşlar bulmak içi kullanabileceğiniz sosyal bir uygulamadır. Farklı ülkeler ve farklı kültürlerde insanlarla tanışmak sizin için artık çok kolay olacak. Tanıştığınız insanlar ile görüntülü yada sesli görüşme yapabileceğiniz gibi sadece mesaj göndererek de sohbet edebilirisiniz. Mesajlarınıza çok güzel efektler ve eklentiler ekleye bilirsiniz.

Devamı
 • Yorumlar: 2
Tarih: 2-01-2017, 09:35
BiP Messenger Uygulama Apk indir
BiP Messenger Uygulama Apk indir

Turkcellin sosyal mesajlaşma uygulaması olan BiP tüm sevdiklerinizle yeni nesil anlık mesajlaşma, sesli ve görüntülü görüşme deneyimi yaşayabileceğiniz bir uygulamadır. Resimlerinizi, videolarınızı, ses kayıtlarınızı ve mesajlarınızı hiçbir yerde olmayan eğlenceli içerikle anında ve ücretsiz gönderebilirsiniz. Türkcell BİP mesajlaşma programına özel ücretsiz internet paketleri de vermekte olup arkadaşlarınızla bu program üzerinden mesajlaşırken internet kotanız bitecek korkusu yaşamadan rahatça görüşebilirsiniz.
Devamı
 • Yorumlar: 2
Tarih: 2-01-2017, 09:20
Twitter Uygulama Apk indir
Twitter Uygulama Apk indir

Dünyada fenomen olmuş sosyal paylaşım sitelerinden biri olan Twitter£ın android uygulamasıdır. Sizlerde Twitter ' a üye olup tweetlemeye başlaya bilirsiniz!
Arkadaşlarınızı, Sevdiğiniz Sanatçıları, Medya Kuruluşlarını ve aklınıza gelebilecek twitter hesabı olan herkesi ve her kurumu takip edebilir, onların düşüncelerini ve onlardan son dakika haberlerini alabilirsiniz.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 30-12-2016, 09:52
Facebook Lite Uygulama Apk indir
Facebook Lite Uygulama Apk indir

Facebook'un hafif sürümüdür. Telefonunuzun hafıza sorunu var ise bu facebook uygulaması daha az yer kaplamaktadır. Ayrıca bu uygulama daha az veri harcamakta internet paketiniz kısıtlı ise bu uygulama tam sizin için!
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 26-12-2016, 11:06
LINE Ücretsiz Arama ve Mesajlaşma Uygulaması Apk indir
LINE Ücretsiz Arama ve Mesajlaşma Uygulaması Apk indir


Hiçbir sınır yok! İstediğiniz kadar arama yapın ve mesaj gönderin!
LINE, ne zaman isterseniz ve nerede olursanız olun, günün 24 saati ÜCRETSİZ arama yapabileceğiniz ve mesajlaşabileceğiniz bir iletişim uygulamasıdır.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 20-12-2016, 14:38
Snapchat Uygulaması Apk indir
Snapchat Uygulaması Apk indir

Dünyaca ünlü sosyal paylaşım sitesinin uygulamasıdır. Uygulamayı indirip sizde Snap'lemeye başlayabilirsiniz.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 19-12-2016, 22:43
Blackberry Mesenger Apk indir
Blackberry Mesenger Apk indir

BM artık sadece BlackBerry için değil. BBM, Android ve diğer akıllı telefonlar için ÜCRETSİZ mesajlaşma uygulamasıdır. BBM, gizliliğinizi korumak ve her şeyin kontrolünüz altında kalmasını sağlamak için benzersiz özelliklere sahiptir.
• Geri Çekme – Gönderildikten sonra bile mesaj ve fotoğrafları geri çekme özelliği. Mesajların ‘R’ (Okundu) olmadan geri çek; kimse farkına varmayacak *
• Sayaç – Gönderilen mesaj ve fotoğraflara silinmeden önce görüntülenebileceği belirli bir süre atama özelliği.* Glympse aynı özelliği konum ile yapmanıza olanak tanır!
• Özel sohbet – Sonlandırdığınızda hiçbir iz bırakmadan kaybolan özel bir sohbet modu.
• BBM PIN – Telefon numarasını veya e-posta adresini paylaşmadan kişi bilgilerini paylaşmanın bir yolu. Size kimlerin mesaj gönderebileceği her zaman kontrolünüz altında olur. Bir kere engellendiklerinde, sizinle başka hiçbir şekilde iletişime geçemezler.
Devamı
 • Yorumlar: 2
Tarih: 19-12-2016, 17:55
Facebook Mesenger Uygulama Apk indir
Facebook Mesenger Uygulama Apk indir

Hayatınızdaki kişilere anında ve ücretsiz ulaşın. Messenger tıpkı kısa mesaj gibidir ancak her mesaj için ücret ödemeniz gerekmez (veri tarifenizi kullanır).
Sadece Facebook arkadaşları için değildir: Telefon rehberinizdeki kişilere mesaj gönderebilir ve telefon numarası girerek yeni bir kişi ekleyebilirsiniz.
Devamı
 • Yorumlar: 10
Tarih: 18-12-2016, 06:54
İnstagram Uygulama Apk indir
İnstagram Uygulama Apk indir


Instagram, hayatın anlarını yakalayıp paylaşmanın basit bir yoludur. Neler yaptıklarını görmek için arkadaşlarınızı ve akrabalarınızı takip edin ve tüm dünyadan sevdiğiniz şeyleri paylaşan hesaplar keşfedin.
Profilinizde tutmak istediğiniz fotoğrafları ve videoları paylaşabilirsiniz. Bunları filtreler ve yaratıcı araçlarla düzenleyebilir ve birden fazla klibi tek bir videoda birleştirebilirsiniz.
Devamı
 • Yorumlar: 0